Ulukavak Mahallesi Selçuk 9.sokak No:12/A 19000

Çorum Merkez

GSM/Ofis

0535 263 30 19 / 0364 999 19 76

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi/Cumartesi 08:00 – 19.00

E-Posta

info@hitittemizlik.net

Çorum Hitit Temizlik
Çorum’ da hizmet veren Hitit Temizlik hizmeti olarak sizlerin de desteği ile günden güne çok daha iyi yerlere gelmektedir. Son nesil teknoloji kullanarak sizlere verdiğimiz kesintisiz hizmetleri oldukça titiz ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


Çalışma Sistemimiz
Bütün çalışmalarımız titizlik, memnuniyet ve zaman üzerine kuruludur. Yani bütün işlerimizi titizlikte yapar, memnuniyetinize önem verir ve bunu sağlar, zamanında teslim ederiz.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizleri tercih etmeniz için pek çok faktör bulunmaktadır. Her ne olursa olsun sizlere karşı şeffaf bir hizmet vermekteyiz. Samimiyet ve dürüstlük bizim için başlıca olması gereken kuraldır. Bizim için memnun ve mutlu müşteri demek başarıya giden ilk yoldur. Bu güne kadar bütün müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerden memnun kalmışlardır. Teknoloji ve sektörümüzü oldukça yakından takip etmekteyiz. Unutmayın ki sektörümüzde teknoloji en önemli unsurlardan birisidir.
Sektördeki Yerimiz


Sektörde başlarda gelmekten gurur ve memnuniyet duyuyoruz. Müşterilerimiz tarafından her zaman sevilen ve tutulan Çorum Hitit Temizlik oldukça sevilen ve popüler bir temizlik şirketidir. Bütün temizlik hizmetlerini veren sektör içerisindeki sayılı kuruluşlardan olduğumuzu söyleyebiliriz.


Misyon ve Vizyonumuz
Belirttiğimiz gibi sizlerin memnuniyeti bizim için pek çok şey ifade etmektedir. Ancak sizlerin memnun kalacağını bilmekteyiz. Bunun sebebi ise titizlik, zamanlama, kalite, gizlilik ve garanti bizim başlıca ilkelerimizden olmakla birlikte bu ilkeleri eksizsiz bir şekilde uygulamaktayız.

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?