Ulukavak Mahallesi Selçuk 9.sokak No:12/A 19000

Çorum Merkez

GSM/Ofis

0535 263 30 19 / 0364 999 19 76

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi/Cumartesi 08:00 – 19.00

E-Posta

info@hitittemizlik.net

Hitit Temizlik, Sitemize Hoşgeldiniz

Neler Yapıyoruz..

Ev Temizliği

Detaylı ev temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Bu hizmetimizi “bahar temizliği”, “bayram temizliği” gibi düşünebilirsiniz. 

Ofis Temizliği

Ofisinize periyodik temizlik personeli anlaşmalarında çözüm ortağınız olmaya hazırız. Ekspertiz hizmetimizle size özel fiyatlardan yararlanmak için Temizlik Danışma hattımızdan keşif talep edebilirsiniz.

Villa Temizliği

Siz de villanızı emin ellere teslim etmek istiyorsanız kalite ve titizliğiyle ön plana çıkan çorum villa temizliğinde öncü hitit temizlikten bilgi almadan asla temizlik yaptırmayın. Bunun için firmamız size ücretsiz temizlik danışmanlığı da verecektir.

İnşaat Temizliği

İnşaat Sonrası Hizmetimizde Firmamız %99 Hijyen Garantisi ve Bundan Sonra Hayatınızı geçireceğiniz yuvanızın size hazır edilmesi için deneyimli, Profesyonel ekibimizle Hizmetinizdedir.

AVM Temizliği

Bir telefon kadar yakın olan firmamıza taleplerinizi ilettiğiniz andan itibaren üzerimize düşeni yapıyor ve ivedilikle temizlik işlemlerimizi tamamlayarak sizlere teslim ediyoruz. Geniş mesai saatlerimiz ve sizlerin ayağına getirdiğimiz hizmetlerimizle huzurunuzdayız. Çorum AVM temizliği olarak hizmetlerimizi işini bilen güler yüzlü ve özverili bir ekiple sizlere sunuyoruz.

Fabrika Temizliği

Firmamız çorum ve merzifon, amasya, tokat, samsun içi endüstriyel alan temizliği, fabrika temizliği , üretim alanları temizliği, depo temizliği, imalathane temizliği hizmetleri vermektedir.

Depo Temizliği

Yerice gerekli ekipmanlarımızla, depo temizlik hizmetlerimiz bütcenize uygun ve gerekli titizliği göstererek yapılmaktadır.

Hastane Temizliği

İster kurumsal ister bireysel, periyodik bakım ve temizlik hizmetlerimize 100% Hitit Temizlik Güvencesini vermekteyiz.

Tesis Temizliği

Tesis hijyen ve Temizlik bakımını üstlenmekten gurur duyuyooruz

Spor Salonu Temizliği

Spor Salonları için her Gün veya Saatlik Çalışma Temizlik Hizmeti vermekteyiz.

Diğer Hizmetlerimiz

Personel Temini

İster ekip, isterseniz sadece bir personel temin edebilirsiniz.
Persönellerimiz Hitit Temizlik Güvencesi Altında Çalışmaktadır Temin Edilmektedir.

Zemin Cilalama

Zemin cilalama işlemi yüzeylerinize cinsine göre yapılan ve parlak bir görünüm kazandıran uygulamadır. Yapılarınıza yeni bir görünüm kazandırmak, içyapının estetik görünümüne katkıda bulunmak için zemin cilalama uygulamasından rahatlık ile yararlanabilirsiniz.

Yüksek Basınçlı Yıkama

Yüksek Basınçlı Tahta, Mermer, Duvar, Fayans, Güneş Paneli Gibi alanlarda 100% Temizliğine kavuşmaktadır.

Desenfekte Ve Hijyen

Gıda Ürütimlerinde Hijyen olmassa olmasıdır. Bu yüzden Hitit Temizlik olarak Dezenfecte ve Hijyen Temizliğinizi Biz Üstleniyoruz.

İlaçlama

Böcekler insanlara direkt zarar verdikleri gibi insan sağlığını tehdit ederler. Hamam böceği, bit,pire,sinek ve tahta kurusu gibi böcekler birçok hastalığın taşıyıcısıdırlar. 

Gayrımenkün Danışmanlık

Pek kıymetli müşterileri ile sinerji içerisinde çalışarak alanında gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerinde oldukça büyük verim alan firmamız, danışmanlık hizmetlerindeki üstün performans verileri ile öne çıkmaktadır. 

Neden Biz?

Sektörde birşeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.

Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, çorum, merzifon, amasya,havza, samsun, tokat çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, daha sonra da  Orta Karadeniz de büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?