Ulukavak Mahallesi Selçuk 9.sokak No:12/A 19000

Çorum Merkez

GSM/Ofis

0535 263 30 19 / 0364 999 19 76

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi/Cumartesi 08:00 – 19.00

E-Posta

info@hitittemizlik.net

Hitit Temizlik ve Etkili Ofis Temizliği


Bizler, Hitit Temizlik olarak Çorum’da siz değerli müşterilerimize profesyonel anlamda ofis temizliği hizmeti sağlıyoruz. Ofis temizliği hizmetini, bireylerin sağlayabileceği temizlikten ayırıyor ve profesyonel anlamda ibaresini de bu yüzden kullanıyoruz. Vakum makinesi, merdiven, kimyasal temizlik malzemeleri gibi özel ekipman ve malzemelerimizle ofislerinizde temizliği sağlıyoruz. Çalışma alanlarınızın etkin bir şekilde hijyenini sağlayabilme adına verdiğimiz Çorum Ofis Temizliği hizmetimizde en detaylı ofis temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Verdiğimiz bu hizmetle de şehrimizde sizlerin takdirini kazanabilmeyi umuyoruz.
Ofis Temizliğinde Neler Yapıyoruz, Temizlik Kapsamına Neler Giriyor?
Detaylı ofis temizliğinizi sağlayabilmek adına hemen her noktaya temas etmeye özen gösteriyoruz. Bulunan bütün masa ve sandalyelerin temizliğinin yanında ofisteki bütün camların temizliği, çerçevelerin, mutfak lavabolarının ve tuvaletlerin temizliğini sağlıyoruz.

Bütün kimyasal temizlik malzemelerimizi ve gerekli ekipmanlarımızı kendimiz tedarik ediyor, gerektiği zaman da vakum makinesi veya buhar makinemiz gibi makineleri kullanıyoruz. Bu anlamda da Çorum Ofis Temizliği hizmetinde fark yaratıyoruz.


Ofis Temizliği Olarak Hangi Hizmetlerimiz Mevcut?
Biz Hitit Temizlik olarak çeşitli ofis temizliği hizmetleri sunuyoruz.
Tek seferlik detaylı ofis temizliği: Bütün gerekli ekipmanlarımızla kısa sürede ofisinizi detaylıca temizliyoruz.


Haftalık/aylık periyodik ofis temizliği: Rutine bindirdiğimiz bu seçeneğimizde anlaşma durumumuza göre bulaşık ve çöp boşaltma hizmeti de verebiliyoruz.
Her akşam periyodik ofis temizliği: Yarı zamanlı çalışanlarımızla mesai saatlerinden sonra sunduğumuz bu hizmetimizle de Çorum Ofis Temizliği alanında en geniş hizmeti sağlıyoruz.

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?