Ulukavak Mahallesi Selçuk 9.sokak No:12/A 19000

Çorum Merkez

GSM/Ofis

0535 263 30 19 / 0364 999 19 76

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi/Cumartesi 08:00 – 19.00

E-Posta

info@hitittemizlik.net

Çorum Personel Temini
İş yeriniz için bazı durumlarda personel ihtiyacınız olabilir. İş yerinizde görevli personel sayısı yeterli değilse, geçici süreliğine personel ihtiyacınız varsa Çorum personel temini alanında firmamızı tercih edebilirsiniz. Geniş kapsamlı hizmet veren bir firma olarak personel temini yapmanızı sağlıyoruz. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda personel temini yapabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak sözleşme doğrultusunda personellerimizden destek alabilirsiniz.
Farklı Alanlarda hizmet Veren Personeller


Çorum personel temini alanında geniş kapsamlı hizmet veren bir firmayız. Firmamızda bulunan personeller ise farklı kategorilerde bilgi ve birikim sahibi. Siz, ihtiyaç duyduğunuz alan için personel temini yapabilirsiniz. Firmamızda bulunan personelimiz yeniliğe, öğrenmeye ve gelişime açıktır. Bu sayede temin ettiğiniz personele öğrenmesi gerekenleri kısa sürede öğretebilir, personelden başarılı bir çalışma alabilirsiniz.


Güvenilir Personel
Çorum personel temini alanında firmamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisi verebiliriz. Çünkü biz personellerimize güveniyoruz. Firmamızda görevli her personelimiz işini layıkıyla yapan, disiplinli, bilgi ve birikim sahibi, saygılı, dürüst kişiliğe sahip. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda personel temini yapmak için çok yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmıyor. Firma olarak uygun fiyat aralığında personel seçimi yapabiliyorsunuz. Çalışma alanınız için uygun personellerle görüşme yaparak kendi personelinizi kendiniz de seçebiliyorsunuz. Profesyonel personel aracılığı ile güvenilir ve kaliteli hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız Hitit Temizlik ailesini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?